Karlovarský kraj
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Annamaria Cammilli Gioielli

Adresa

Tržiště 37/23, 360 01 Karlovy Vary, Česká republika

CAMMILLI STYL VE SVĚTĚ DESIGNU ŠPERKŮ


Cammilli v roce 2008 začala s podněty impulsu a designu.

Značce se podařilo najít postupem času svou designovou cestu ve výrobě šperků, vyjádřením inovací v souladu s jedinečností značky, návrhu, inspirace a její stylistické síly : Síla umění, zahrnující ženskost a modernost jako proces rafinace.

Inspirace a soudržnost, doplněné vytříbeným vkusem pro krásu a mistrem zpracovávání umožnily Cammilli vytvořit velmi dobře definované místo ve světě šperků, jeho skvostné kousky jsou opravdu okamžitě identifikovatelné : Je to klenot, který mluví sám za sebe dávno předtím než jeho reklama.

Cammilli  dobře odvedená práce vede k rafinaci znovu zdůraznit své klasické prvky, ale také dává z jedné stránky nové, větší formy glamouru, z druhé stránky více světlé, stylizované, zářivé a živé formy stále odkazují na nekonečnou rozmanitost a pohyby, což je jeho hlavní inspirací : Příroda.

Butiky a obchody budou z tohoto uměleckého vyjádření  jistě těžit, nové předměty Cammilli jistě zaujmou všechny zákazníky s různými druhy apetitu, mohou si vybrat klasický Cammilli šperk, jako je například krásná černá růže, v růžovém, a zlatém přírodním odstínu. Nebo máte radši větší, módní šperky, jako Glam? Nebo raději sáhnete po více abstraktním díle, jako je například Hypnosis, který, jak už název napovídá je ve tvaru atraktivní, dynamické spirály.